مجله هاتوایر

شرایط استفاده

تمامی کاربران حقیقی و حقوقی هاتـوایر قبل از ثبت نام مستلزم به مطالعه دقیق و موافقت کامل با قوانین زیر می باشند و متعاقبا ثبت نام در هاتـوایر و استفاده از هرگونه امکانات هاتـوایر و تمامی کسب و کار های زیر شاخه به منزله موافقت کامل با قوانین زیر تلقی می شود. کاربران موظف هستند در بازه های زمانی مدنظر خود نسبت به بازدید مجدد از این صفحه اقدام کنند تا نسبت به تغییرات جدید در متن قوانین و شرایط استفاده با خبر شوند و در صورت عدم توافق با متن جدید نسبت به انصراف خود اقدام کنند. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌ های قبلی محسوب می‏‌شود.

پایه قوانین

تمامی مجموعه فعالیت های کاری هاتـوایر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و هر کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

تعریف: کاربر

کاربر به شخص حقیقی و حقوقی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که هنگام ثبت نام درج نموده است، به استفاده از خدمات و امکانات هاتـوایر بپردازد.

تعریف: محتوای الکترونیکی

محتوای الکترونیکی مواردی همچون متن، گرافیک، طراحی، آرم، آیکون، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها، ایده ها و کلیه محتوای تولید شده از جانب هاتـوایر را شامل می گردد.

اصول کاری و سیاست حفظ اسرار

هاتـوایر متعهد است در حد توان خود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را در صورت امکان توسعه دهد. در واقع با استفاده از خدمات هاتـوایر، شما توافق خود را با این سیاست اعلام می‏‌ دارید.

تمامی حقوق محتوای الکترونیکی هاتـوایر و زیر شاخه های مرتبط با هاتـوایر محفوظ و تحت انحصار است و استفاده از آنها بدون داشتن مجوز یا توافقنامه کتبی از هاتـوایر کاملا غیر قانونی بوده و هاتـوایر نسبت به این موضوع از طریق مراجع قانونی اقدام خواهد کرد.

بهره گیری های آماری، آنالیز داده های ورودی و خروجی، ایده گیری مادی و معنوی حاصل از داده کاوی اطلاعات چه به روش انسانی و چه اتوماتیک و استفاده از تکنولوژی های مرتبطه برای مصارف تجاری کاملا غیر قانونی بوده و هاتـوایر موضع خود را در این زمینه واضح اعلام داشته و برای مصارف علمی نیز نیازمند مجوز یا توافقنامه کتبی از هاتـوایر است.

هاتـوایر جهت ارتباط با کاربران تحت آدرس الکترونیکی www.hotwire.ir به فعالیت می پردازد و مجله گردشگری هاتـوایر نیز تحت آدرس travel.hotwire.ir است و نسبت به هرگونه تماس یا سرویس دهی خارج از این دامنه هیچ مسئولیتی را متقبل نمی شود. همچنین در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، هاتـوایر هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

صحت محتوا

سایت هاتـوایر ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل هاتـوایر نیستند و سایت هاتـوایر هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت هاتـوایر این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت هاتـوایر لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از هاتـوایر اداره می‌کنند، بنابراین سایت هاتـوایر نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت هاتـوایر باشد، خود برعهده خواهید داشت.

هر چند که هاتـوایر بالاترین حساسیت خود را در رابطه با اطلاعاتی که ارائه می دهد دارد اما از نظر قانونی هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعات و سایر خدماتی که مستقیما توسط مجموعه هاتـوایر انجام نمی شود بر عهده نمی گیرد.

هاتـوایر هیچگونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت هاتـوایر تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت هاتـوایر ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تالار گفتگو، نظرسنجی ها، بحث های گروهی، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

© کلیه محتویات مجله ی گردشگری هاتـوایر شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت هاتـوایر تعلق دارد.

در صورت بروز هرگونه ابهام در قانون نامه بالا و مشاهده تخلف از صفحه تماس با ما، ما را در جریان بگذارید.