مجله هاتوایر

حریم خصوصی

از آنجا که هاتـوایر حفظ حریم خصوصی کاربران را از مهمترین اصول کاری خود می داند، هنگام ثبت نام تنها بعضی از اطلاعات عمومی را درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی دقیق و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

هاتـوایر می تواند نظرات و سوال های ارسال شده توسط کاربران را در راستای رعایت قوانین ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا سوالی مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. هاتـوایر هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

هاتـوایر همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی کاملا اختصاصی هاتـوایر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال در زمینه حریم خصوصی و سیاست های مرتبطه ی هاتـوایر لطفا از فرم تماس با ما اقدام فرمائید.

هاتـوایر برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود بیشترین ارزش را قائل است و امید دارد باعث رضایتمندی تمامی کاربران عزیز باشد.